Install Bay IBW-24VRLH Water Resistant Relay W/ Prewired Socket 5 Pin 24V
Shipping calculated at checkout.
Pickup available at 1800 E Washington Blvd
Usually ready in 24 hours
Have Questions?
IBW-24VRLH
3 in stock
Brand: Install Bay
Description
General Features:
  • Water Resistant Relay with Prewired Socket
  • 5 Pin
  • 24V