Absolute SLT10-100 3M 1700 100' 1" 25mm Split Wire Loom Conduit Polyethylene Corrugated Tubing Sleeve Tube & 3M 1700 Electrical Tape
Shipping calculated at checkout.
Pickup available at 1800 E Washington Blvd
Usually ready in 24 hours
Have Questions?
SLT10-100 3m 1700
10 in stock
Brand: Absolute USA
Description
General Feature:
• Color: Black
• Materials: Polyethylene
• Operating Temperature Range: -40˚ To 200˚F (-40˚C To 93˚C)
• Our wire loom is made of 100% new and high-quality polyethylene